Gala olimpiady „Zwolnieni z Teorii”

W sobotę 23 kwietnia w stołecznym Soho Factory odbyła się wielka gala zorganizowana przez Social Wolves na zakończenie Zwolnionych z Teorii. Ogromna impreza, przedstawiciele ponad pięciuset projektów z całej Polski, wśród których znalazł się również Morela Student Business Club.

Uczestnicy gali mieli przyjemność wysłuchać wielu interesujących prelekcji, prowadzonych między innymi przez założycieli Social Wolves oraz Tomasza Kammela. W trakcie części oficjalnej na scenie pojawiły się tak znakomite postaci jak wicepremier Mateusz Morawiecki oraz CEO T-Mobile Adam Sawicki.

Organizatorzy przygotowali dla najlepszych projektów unikatowe nagrody - Złote oraz Srebrne Wilki. Morela Student Business Club może pochwalić się otrzymaniem Srebrnego Wilka oraz nominacji do Złotego Wilka w dwóch kategoriach - wydarzenie publiczne oraz działalność społeczności lokalnej. Warto również dodać, że Morela cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród organizatorów, jak również osób związanych z innymi projektami.

Poprzez realizację projektu w ramach Zwolnionych z Teorii postawiliśmy pierwszy, najtrudniejszy krok w rozwoju Morela Student Business Club. Nie zatrzymujemy się jednak, ponieważ te wyróżnienia tylko upewniły nas w przekonaniu, że nasze działania są potrzebne.